ایجوس تابستانی FRZNCHEE با طعم خنک

0 رای دهی
200،000 تومان
موجود در انبار
کد کالا: FRZNChee E-Liqui - BLVK
ایجوس تابستانی FRZNCHEE با طعم خنک ، یک ایجوس بسیار خوش طعم از میوه لیچی است که در یخ سرو شده است در توضیحات این ایجوس برای شما درمورد میوه لیچی یا سورخالو توضیح بیشتری میدهیم اما برای آنکه بتوانید تصوری نزدیک به طعم این جوس تابستانی داشته باشید فرض کنید توت فرنگی ملس را در فریزر قرار دهید و سپس در زیر آفتاب سوزان بخواهید آن را میل کنید. بسیاری میوه لیچی را برادر زاده توت فرنگی میدانند . این ایجوس منحصر بفرد دقیقا همین حس را به شما میدهد
میزان نیکوتین
3MG
 برگشت به

حمل رایگان برای سفارش های بالای 500 هزار تومان

گارانتی اصالت کالا.

پرداخت با انواع کارت شتاب

تلفن پشتیبانی 24 ساعته 09173030757

ایجوس تابستانی FRZNCHEE با طعم خنک

مشخصات ایجوس  - E-JUICE - لیکوئید ویپ -  VAPE

نام لاتین FRZNChee E-Liqui - BLVK
میزان نیکوتین 3mg
حجم 60ml
ترکیبات  یخ - میوه لیچی رسیده و آبدار
در صد VG (Vegetable Glycerin) 70%
در صد PG (Propylene Glycol) 30%

Lychee لیچی

زادگاه اصلی این میوه جنوب چین و جنوب هند و تایوان و پاكستان است. پوست این میوه مانند پسته سخت است و گفته می‌شود، قدمت آن به 2000 سال قبل از میلاد بازمی‌گردد. طعم این میوه شبیه انگور است و از جمله میوه‌های سرشار از ویتامین سی است.
لیچی:
(آشنایی با برادرزادۀ توت فرنگی)

«لیچی» یا سرخالو از جمله میوه‌های تابستانی در پاکستان است که شکل و طعم خاصش، آن را از سایر میوه‌های این فصل متمایز کرده است. پوست این میوه، قرمز، چرم‌مانند و تیغ‌تیغی و شبیه به توت فرنگی است، قسمت خوراکی آن سفید و شفاف و سفت و آبدار است و شکل آن از گرد و‌ گاه بیضی و قطر آن از یک تا یک و نیم سانتی‌متر متغیر است.
این میوه هسته قهوه‌ای رنگی دارد که طعم آن با خود میوه متفاوت است و پاکستانی‌ها با مخلوط کردن آن با خامه و سایر مواد از آن به عنوان دسر بعد از غذا استفاده می‌کنند.

 

نظرات

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.